DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Wybierz Mikoko

Cieszymy się, że trafiłeś na stronę naszego sklepu! Pragniemy przekonać Cię, że zakupy u nas to dobra decyzja. Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

1. BEZPIECZEŃSTWO - wybierając nasze produkty masz pewność, że są bezpieczne dla dzieci, wykonane z ekologicznych surowców;

2. POLSKIE PRODUKTY - masz pewność co do pochodzenia produktów - w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie polskie produkty, co dodatkowo gwarantuje ich bezpieczeństwo.

3. WYJĄTKOWE WZORNICTWO, WYSOKA JAKOŚĆ - produkty w naszym sklepie są wyjątkowe i niepowtarzalne, powstają na bazie autorskich projektów, są wykonywane (lub wykańczane) ręcznie. Cechuje je także wysoka jakość i trwałość.

4. EDUKACJA I KREATYWNOŚĆ - stawiamy na zabawki, które pozytywnie wpływają na rozwój dzieci już od pierwszych chwil życia. Dzięki naszym zabawkom Twój maluch będzie rozwijał wszystkie zmysły, wyobraźnię, koncentrację, umiejętności manualne. Ale przede wszystkim będzie się dobrze bawić!

5. JAKOŚĆ OBSŁUGI - dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klienta, dlatego staramy się, by realizacja zamówienia przebiegała sprawnie i szybko, podobnie, jak obsługa reklamacji i zwrotów. Na każdym etapie realizacji zamówienia możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

6. 14 DNI NA ZWROT ORAZ SZYBKI CZAS ROZPATRYWANIA REKLAMACJI - jeśli się rozmyślisz z zakupu, po prostu zwracasz produkt, jeśli natomiast zakupiony produkt ma wady - zgłaszasz reklamację, a my postaramy się, żeby była rozpatrzona szybko i na korzyść Klienta.

7. BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW - certyfikat SSL gwarantuje, że zakupy i transakcje w naszym sklepie są dla Ciebie bezpieczne