DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Rowerek biegowy PTASZKI

Producent: SCRATCH
Termin wysyłki: 1-5 dni
432.30 zł

Nauka jazdy na rowerze często bywa trudną umiejętnością do nabycie przez dziecko. Tak więc warto byłoby odpowiednio przygotować dziecko do przejechania pierwszych metrów samodzielnie. Rowerek biegowy to specjalnie zaprojektowany rower dla najmłodszych będący dobrym przygotowaniem do utrzymania równowagi.

Rowerek nie posiada pedałów przez co dziecko porusza się poprzez odpychanie stopami od podłoża. W ten sposób uczy dziecko zachowania równowagi w sposób naturalny i pozwala poczuć się bezpiecznie. Stopy dziecka mogą w każdej chwili dotknąć ziemi, aby dziecko miało kontrolę nad rowerem.

Ruchy kierownicy są ograniczone, tak aby zachowane było bezpieczeństwo podczas skręcania. Rower posiada dzwonek. Rower wykonano z mocnego i trwałego drewna klejonego warstwowo. Rower posiada również pompowane opony dzięki czemu chronione są stawy dziecka, a także zapewnia to większy komfort jazdy. Pokrywy na koła wykonano z drewna.Rower posiada miękkie, wygodne siedzisko wraz z regulacją wysokości. Rama w rowerze posiada otwór dla łatwego przenoszenia rower

Waga roweru 3 kg. Zaleca się używanie podczas jazdy kasku rowerowego.

Wymiar produktu: 66 x 37 x 44 cm

Wiek: 2+

Projekt: Etienne Ghilbert

Certyfikat CE


Udostępnij