DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Naturalna gąbka morska

Producent: Lullalove
Termin wysyłki: 1 dzień
25.00 zł

Naturalna gąbka morska. 100% ekologiczna, bezpieczna i naturalna gąbka wydobyta z dna morza otaczającego wyspy greckie. Niezwykle miękka i wytrzymała ułatwi kąpiel dziecka od pierwszych dni życia. Całkowicie biodegradowalna.

Gąbka skutecznie oczyszcza skórę masując ją i pobudzając krążenie. Doskonale się pieni, co ogranicza zużycie mydła. Naturalne gąbki przy połowie są bardzo dokładnie czyszczone z muszelek i piasku, jednakże zaleca się sprawdzenie gąbki przed pierwszym użyciem.

Suche gąbki morskie są sztywne, robią się miękkie dopiero przy kontakcie z wodą. Przed użyciem namoczyć w wodzie. Naturalne gąbki mają dłuższą żywotność niż syntetyczne, należy jednak o nie odpowiednio dbać. Zaleca się wypłukanie gąbki po każdej kąpieli i wysuszenie jej.

Średnica: 8-10 cm

Produkt organiczny. Zróżnicowany kształt gąbki jest jej naturalną zaletą. Pomarańczowy nalot jest efektem wysokiego stężenia minerałów, które pozytywnie działają na kondycję skóry. Uwaga: kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych kolorów. 

Wiek: +0

Udostępnij