DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Kreatywny zestaw do nauki gotowania - fartuszek+talerz+przepisy kucharskie

Producent: Inny
Termin wysyłki: 1 dzień
99.00 zł
Kreatywny zestaw do nauki gotowania to niezwykły fartuch kreatywny, talerz kreatywny oraz karty z przepisami na niesamowite potrawy!

Kupując zestaw, oszczędzasz 22% 

Przy pomocy tego zestawu zachęcisz dziecko do jedzenia i gotowania. Zapewni Wam wiele wspaniałych chwil spędzonych przy wspólnym przygotowywaniu posiłków!

Fartuszek kreatywny Niezwykły fartuch kuchenny dla dziecka. Maluch sam zdecyduje, jak będzie wyglądał, kolorując go w dowolny sposób. Możesz też zrobić niespodziankę swojemu dziecku i ozdobić fartuch samodzielnie. Fartuszek umili wspólne chwile spędzane przy przygotowywaniu posiłków.

Fartuch jest wodoodporny.

Każdy fartuszek jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego może różnić się od propozycji na zdjęciu (dotyczy wzoru oraz koloru pasków).

Wyprodukowano w Polsce

Talerz kreatywny to świetny sposób, aby zachęcić nasze dziecko do zdrowego jedzenia i wyrobienia prawidłowych nawyków żywieniowych. Produkt ten umożliwia edukację dzieci poprzez dobrą zabawę. Możliwości komponowania zdrowych posiłków są nieograniczone. Cała zabawa polega na skomponowaniu zdrowego posiłku dla Pelikana. Pomoże on rozwijać kreatywność dziecka oraz nauczy oryginalności i estetyki podawania potraw. 

Wiek: 3+

Wymiary opakowania: 29 cm x 29 cm.

Średnica talerza: 27 cm.

Wyprodukowano w Polsce

Gotuj z Dzieckiem to wyjątkowa propozycja dla dzieci, która pomoże w nauce gotowania. Składa się z 30 kart ze wspaniałymi przepisami wybranymi specjalnie dla dzieci. Pomóż swojemu dziecku poznawać świat nowych smaków, intrygujących zapachów i kolorowych połączeń, rozpoczynając kulinarną przygodę we własnym domu!

Pyszne przepisy przygotowała Joanna Mentel, dziennikarka i psycholog, założycielka warsztatów kulinarnych Dzieciaki w Formie, od lat promująca zdrowy styl odżywiania i zarażająca dzieci entuzjazmem do gotowania.

Gotuj z Dzieckiem to:

  • rodzinna rozrywka: wspólne gotowanie i spożywanie posiłków to świetna zabawa i niezapomniane chwile spędzone razem
  • zdrowe jedzenie: naucz dziecko zdrowych  zwyczajów żywieniowych i daj mu możliwość poznawania nowych smaków
  • rozwój zmysłów: gotowanie i eksperymentowanie w kuchni pomaga rozwinąć zmysły smaku, węchu i dotyku
  • trening umiejętności: przepisy i rady pomogą dziecku rozwinąć wyobraźnię i cierpliwość oraz praktyczne umiejętności planowania pracy, pomiaru czasu i arytmetyki.
Wiek: 4+

Wyprodukowano w PolsceUdostępnij