DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Drewniany domek dla lalek - rezydencja Beverly Hills

Producent: ECOTOYS
Termin wysyłki: 1-5 dni
449.00 zł

Każda dziewczynka marzy o domku dla lalek. Drewniany domek dla lalek - rezydencja Beverly Hills to wyjątkowy domek, który zapewni wielogodzinną zabawę dla każdej dziewczynki i jej koleżanek. Domek jest na tyle duży, że do zabawy nadają się lalki typu Barbie.
Domek dzieli się na 3 poziomy, w których łącznie znajduje się 5 pomieszczeń (łazienka, salon, kuchnia połączona z jadalnią, salon, sypialnia + taras na najwyższym piętrze). Każdy pokój wykończony jest w innej stylistyce, a meble są dopasowane do poszczególnych pomieszczeń

Zestaw obejmuje również komplet 13 mebli, które można dowolnie wyjmować i przestawiać bez żadnych ograniczeń.

Każdy mebelek (kanapa, fotel i stoliczek kawowy, wanna oraz ubikacja, stół + 2 krzesła, aneks kuchenny z otwieraną szafką, łóżko z moskitierą, lampa, bujany fotel oraz roślina w doniczce) został wykonany ręcznie, z dużą dbałością o detale i najwyższą jakość wykończenia oraz troską o całkowity brak ostrych krawędzi, które są kluczowe dla bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Przybliżone wymiary domku: 84 cm x 38 cm x 124 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

Wysokość pięter ok 33 cm

Wysokość poddasza ok 53 cm

Produkt wykonany został nie tylko z dbałością o precyzję wykonania, ale również bezpieczeństwo zabawy dziecka, co potwierdzają certyfikacje.

Montaż zajmuje ok. 60 minut - dołączona instrukcja w środku.

Wiek: 3+

Certyfikat CE


Udostępnij