DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Czekoladowa Królowa - książeczka personalizowana

Producent: JESTEM W BAJCE
Termin wysyłki: 10 dni
79.00 zł

Niesamowita książeczka personalizowana, której głównym bohaterem będzie Twoje dziecko!

Czekoladowa Królowa - Co dzieje się w cukierni po zamknięciu? Sprawy nie wyglądają zbyt słodko. Królestwo tortów, pączków i cukierków jest zagrożone. Twoje dziecko razem ze słodkimi przyjaciółmi spróbuje je uratować przed... no właśnie... przed kim?


Na czym polega personalizacja książeczki?

1. To jest książka o Twoim dziecku. Każda ilustracja zawiera jego buzię, a każda strona jego imię. Dziecko, które zobaczy w książeczce swoje własne zdjęcie będzie zdumione i szczęśliwe, a czytanie stanie się dla niego wielką frajdą :)

2. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej dedykacji, która sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Aby treść była wartościowa, książeczki piszą autorzy o pedagogicznym wykształceniu i wieloletnim doświadczeniu. Ilustracje powstają z rąk różnych rysowników i grafików, aby każda bajka była inna.

Przeznaczenie książeczki: dla dziewczynki
18 stron ilustracji 
Twarda oprawa


Bajka produkowana jest dla konkretnego dziecka, z jego imieniem i zdjęciem, dlatego zwrot nie jest możliwy. Natomiast jeśli zauważysz, że książeczka ma jakąś wadę, wymienimy ją za darmo.

Warunki, które są niezbędne do realizacji zamówienia:
- w uwagach do zamówienia prosimy podać imię dziecka
- prosimy o wysłanie zdjęcia dziecka na adres: kontakt@mikoko.pl (zdjęcie będzie u nas bezpieczne, a zasady jego wykorzystania określa Regulamin sklepu) w tytule maila prosimy o zamieszczenie swojego imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia. Uwaga – realizacja zlecenia rozpocznie się z chwilą przesłania zdjęcia.
- czas realizacji to 10 dni roboczych, chyba, że wybierzesz dodatkowo płatną opcję z realizacją ekspresową (do 3 dni roboczych)
- możesz wybrać także dodatkowo płatną opcję z osobistą dedykacją, która pojawi się na pierwszej stronie (tekst dedykacji prosimy podać w uwagach do zamówienia).

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie?

Zdjęcie powinno spełniać następujące warunki:

- ostre
- kolorowe
- na wprost
- nieprzycięte (cała główka)
- dobrze doświetlone
- nie może być za małe (min. 300px x 300px)
- uśmiechnięte )


Wiek: 3+
Wyprodukowano w Polsce

Udostępnij