DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Mikoko poleca na prezent

Czy wiecie, że Mikoko to Święty Mikołaj? Tak właśnie nazwała Świętego Mikołaja pewna mała dziewczynka....

A Święty Mikołaj najlepiej wie, czego pragną dzieci, co sprawia im radość i pomaga w rozwoju. Dlatego warto go posłuchać, wybierając prezenty mikołajkowe dla naszych pociech :)

PREZENTY DLA NIEMOWLĄT

Wśród najlepszych prezentów dla najmłodszych dzieci możemy wymienić:

1. Gryzaki - będą idealne jako jedne z pierwszych zabawek, ale przede wszystkim bardzo praktyczne jako pomoc przy bolesnym ząbkowaniu

2. Termofory - termofory w formie przytulanki to świetne rozwiązanie na wszystkie dolegliwości brzuszkowe

3. Szumiące zabawki - będą idealnym przyjacielem dla każdego maluszka i pomogą w jego uspokajaniu i usypianiu.

4. Zabawki sensoryczne - będą stymulować wszystkie zmysły malucha i wspomagać jego rozwój

 

PREZENTY DLA DZIECI W WIEKU 1-2 LATA

1. Wózek/pchacz - zabawka idealna do pomocy przy doskonaleniu umiejętności chodzenia, ale też świetny gadżet, który uwielbiają dzieci, gdyż można przewozić nim lalki, misie i inne dziecięce skarby. Dzieci w wieku 1-2 lat są bardzo ruchliwe i odkrywają świat w biegu, dlatego takie zabawki to idealni kompani do takich zabaw.

3. Zabawki do ciągnięcia - podobnie jak zabawki na kiju, zabawki na sznurku to kolejna najbardziej ulubiona grupa zabawek dzieci w wieku 1-2 lata.

4. Sortery - idealne zabawki do nauki kolorów, kształtów, cyferek i ćwiczenia małych paluszków


PREZENTY DLA DZIECI W WIEKU 2-3 LATA

1. Piramidy, wieże - pomagają dzieciom w ćwiczeniu koncentracji, umiejętności manualnych

2. Puzzle i układanki - zabawki, które na długi czas zajmą dziecko, pomogą mu ćwiczyć koncentrację, cierpliwość i doskonalić umiejętności manualne.

3. Zabawki z alfabetem - idealne do wykonywania niewielkich budowli i pomocne przy nauce literek.


PREZENTY DLA DZIECI W WIEKU POWYŻEJ 3 LAT

1. Przeszywanki - sprawią dziecku mnóstwo radości, a przede wszystkim pomogą w ćwiczeniu rączek i paluszków oraz będą rozwijać kreatywność i wyobraźnię

2. Gry edukacyjne - świetny prezent, który pomoże w rozwijaniu różnych umiejętności. Możemy wybrać na przykład gry pomocne w nauce matematyki, ćwiczące pamięć, czy też gry logiczne.

4. Eksperymenty dla dzieci - dzieci uwielbiają eksperymenty! Dzięki nim poznają otaczający je świat i mają możliwość doświadczania ciekawych zjawisk fizycznych i chemicznych.


PREZENTY DLA DZIECI W WIEKU POWYŻEJ 5 LAT

1. Gra sprawnościowa - łódka sprawności - pomoże w ćwiczeniu koncentracji i cierpliwości. Świetna alternatywa dla gier komputerowych.

3. Domino do nauki języka angielskiego - nauka poprzez zabawę, to rozwiązanie, które zachęci dziecko do nauki języka obcego.

4. Gra przygodowa "Aarrr" - Twoje dziecko może stać się uczestnikiem bitwy morskiej! Świetna gra przygodowa, która zapewni mnóstwo wrażeń.


PREZENTY DLA DZIECI W WIEKU POWYŻEJ 10 LAT

1. Gry edukacyjne do nauki języka angielskiego - stworzone przez ekspertów i sprawdzone przez mnóstwo dzieci, rodziców i pedagogów gry, które ułatwiają naukę języka obcego starszym dzieciom

2. Kreatywne zabawki z tektury - te bardziej skomplikowane, jak np. wieża Eiffla czy model samochodu, będą wspaniałym prezentem dla starszych dzieci, które już samodzielnie poradzą sobie z wyzwaniem złożenia takiej zabawki.
Barbara