DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Bezpieczny stolik podróżnika

Producent: TULOKO
Termin wysyłki: 1-3 dni
105.00 zł

Szukasz sposobu na uniknięcie nudy podczas podróży samochodem? Stolik podróżnika Tuloko to jedyny bezpieczny stolik samochodowy na rynku! Będzie idealny do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Rewelacyjny sposób na nudę w drodze i bezstresową podróż dla całej rodziny.

W zestawie znajduje się edukacyjna mapa Polski lub Europy. Dziecko w trakcie jazdy śledzi trasę podróży. Młodsze dzieci poznają zwierzęta, które zamieszkują dany obszar Polski lub kraje i charakterystyczne miejsca w Europie. Starsze uczą się geografii i poznają miasta lub kraje. Na blacie znajduje się przezroczysta kieszeń, w której można umieścić mapę lub rysunek dziecka.

Wysokie ścianki boczne uniemożliwiają spadanie przedmiotów na podłogę. Stolik posiada boczne kieszenie, w których można przechowywać butelkę z napojem czy zabawki.

Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.

Wyprodukowany w Polsce.

Przeznaczony dla dzieci od około 2 roku życia.

Łatwy w montażu. Dołączony pasek z zapięciem.

Wykonany z miękkiej pianki.

Możliwość przyczepienia do wózka posiadającego pałąk.

Łatwy w czyszczeniu. Pokryty wodoodpornym materiałem.

Pasuje do większości fotelików samochodowych

Zestaw zawiera: – stolik, – mapę dla dzieci, – kolorowankę „Rodzina w podróży”, – opakowanie z miękkiej folii zapinane na suwak.

Wymiary: 45x37x6

Użyte materiały: – Na zewnątrz: 100% poliester pokryty PVC. – Wypełnienie: 100% pianka polietylen. – Siatka: 100% poliester.

Udostępnij