DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 603 955 603
Email: kontakt@mikoko.pl

Bajka o lodolancji /dwóch bohaterów/ - książeczka personalizowana

Producent: JESTEM W BAJCE
Termin wysyłki: 10 dni
99.00 zł

Niesamowita książeczka personalizowana, której głównym bohaterem będzie Twoje dziecko!

Bajka o lodolancji /2 bohaterów/ - Każdy z nas się kiedyś zastanawiał, co się dzieje w lodówce, gdy zgaśnie światło. Niewiele dzieci wie, że za zamkniętymi drzwiami produkty ożywają, a wnętrze zamienia się w mroźne królestwo. Dziecko weźmie udział w fascynującej przygodzie u boku dzielnej Śnieżynki.  


Na czym polega personalizacja książeczki?

1. To jest książka o Twoim dziecku. Każda ilustracja zawiera jego buzię, a każda strona jego imię. Wyobraź sobie reakcję dziecka, któremu czytasz książeczkę, w której bohater ma takie samo imię, jak Twój maluch. Co więcej - dziecko, które zobaczy w książeczce swoje własne zdjęcie będzie zdumione i szczęśliwe, a czytanie stanie się dla niego wielką frajdą :)

2. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej dedykacji, która sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Aby treść była wartościowa, książeczki piszą autorzy o pedagogicznym wykształceniu i wieloletnim doświadczeniu. Ilustracje powstają z rąk różnych rysowników i grafików, aby każda bajka była inna.

18 stron ilustracji 
Twarda oprawa


Bajka produkowana jest dla konkretnego dziecka, z jego imieniem i zdjęciem, dlatego zwrot nie jest możliwy. Natomiast jeśli zauważysz, że książeczka ma jakąś wadę, wymienimy ją za darmo.

Warunki, które są niezbędne do realizacji zamówienia:
- w uwagach do zamówienia prosimy podać imiona dzieci
- prosimy o wysłanie zdjęć dzieci na adres: kontakt@mikoko.pl (zdjęcie będzie u nas bezpieczne, a zasady jego wykorzystania określa Regulamin sklepu) w tytule maila prosimy o zamieszczenie swojego imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia. Uwaga – realizacja zlecenia rozpocznie się z chwilą przesłania zdjęcia.
- czas realizacji to 10 dni roboczych, chyba, że wybierzesz dodatkowo płatną opcję z realizacją ekspresową (do 3 dni roboczych)
- możesz wybrać także dodatkowo płatną opcję z osobistą dedykacją, która pojawi się na pierwszej stronie (tekst dedykacji prosimy podać w uwagach do zamówienia).

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie?

Zdjęcie powinno spełniać następujące warunki:

- ostre
- kolorowe
- na wprost
- nieprzycięte (cała główka)
- dobrze doświetlone
- nie może być za małe (min. 300px x 300px)
- uśmiechnięte )


Wiek: 3+
Wyprodukowano w Polsce

Udostępnij